Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Česko jako dojné vemeno západu

16. 06. 2015 10:30:00
Přisluhovači mocných poplatní českému řiťolezectví rozhodli, že se bude tak, jako již v minulosti, opět zbrojit.

Je třeba uzákonit novou brannou povinnost pro jistotu i pro ženy, navýšit počty vojáků, a to jen proto, že si to přeje náš velký bratr, který má stovky vojenských základen po celém světě a daří se mu úspěšně rozpoutávat jeden válečný konflikt za druhým. Vždy z něj ovšem pro sebe vyrazí nějaký ten vojenskoekonomický profit.

Opakující se historie

Tohle tady ale již v minulosti bylo mnohokrát. Jak je možné, že se toto válečné svinstvo opět dere k moci? K moci, jež umožňuje zabíjet, drancovat a plundrovat národy, které se nechtějí podvolit hegemonistickému diktátu. Amerika financuje a zásobuje zbraněmi každého, kdo chce válčit, s cílem vydělat na nesmyslné válce, která je příčinou tragedie celých národů a zbytečné smrti tisíců lidí.

USA financovaly Německo v první světové válce a opětovně i Hitlera v té druhé. Vyzbrojily Afghanistán - Al Kajdu a podle posledních nejčerstvějších informací intenzivně vyzbrojují i Islámský stát.

Česko jako poslušný dobře vycvičený skákající pejsek

Dovede si vůbec někdo ze současných zákonodárců představit, co by znamenala válka, například s Ruskem? Rusko je proti NATU v oblasti vedení konvenční války vojensky podstatně slabší protihráč, a z těchto důvodů by mu v zájmu sebezáchovy nezbylo nic jiného, než použít atomové zbraně. Tohle chcete? Pokud ano, tak byste, vážení poslanci, měli vědět, že ten slavný protiraketový deštník, kterým se USA zaštiťuje, dokáže zachytit cca 75, maximálně 85, procent odpálených raket. To je současná realita, zbytek udělá z členských zemí NATO liduprázdnou spálenou neobyvatelnou radioaktivní poušť. K čemu vám budou pandury, gripeny, letadla CASA a ženy v armádě. Pokud náhodou zůstane někdo naživu, o dokončení vyhubení českého národa se postarají naše dvě jaderné elektrárny, které pokud čirou náhodou nebudou zasaženy raketami, samy posléze bez obsluhy, která zahyne, explodují a postarají se o vyhubení zbytku Čechů, poslušných hloupých poslanců nevyjímaje. Poté text naší hymny pro zbylé Čechy (dlící tou dobou někde u protinožců) opravdu nalezne své pravé podstaty, neboť si po právu budou moci zazpívat - Kde domov můj....

Počty jaderných hlavic

Stát

Počet hlavic
(aktivní / celkem)

Datum první jaderné zkoušky

Smlouva

USA

2 080 / 7 100

16. 7. 1945 („Trinity“)

Signatář

Rusko

1 780 / 7 500

29. 8. 1949 („RDS-1“)

Ratifikována

Spojené království

150 / 215

3. 10. 1952 („Hurricane“)

Ratifikována

Francie

290 / 300

13. 2. 1960 („Gerboise Bleue“)

Ratifikována

Čína

? / 250

16. 10. 1964 („596“)

Signatář

Indie

? / 90–110

18. 5. 1974 („Smiling Buddha“)

Nepodepsána

Izrael

? / 80

Není známo, podezření na 22. 9. 1979

Signatář

Pákistán

? / 100–120

28. 5. 1998 („Chagai-I“)

Nepodepsána

Severní Korea

? / <10

9. 10. 2006

Nepodepsána

Nevyhlášená „ekonomická“ válka v podstatě již v naší zemí probíhá celých 25 let

Je to válka na ekonomickém bitevním poli, kde ČR byla skrytě, ale přesto cílevědomě, napadena bohatšími státy. Z naší země se po hospodářském ochromení zpackanou privatizací našeho průmyslu a zemědělství stala dojná kráva. Od sametové revoluce, kdy národu byla slibována prosperita, naše země kráčí krok za krokem do dluhové propasti, ze které, jak se zdá, není lehkého návratu.

Následkem bezohledné politiky cíleného dluhu, diktované zahraničními majiteli bank, jsme se stali kořistí, což naší zemi bez klasické války přináší nezaměstnanost, bezdomovectví, trvalou závislost na bankovním průmyslu a následnou bídu. Kdyby nám před sametovou revolucí, mimo jiné plánovitě řízenou komunisty, chartisté řekli, že Česko bude mít 500 000 nezaměstnaných, každá třetí domácnost s dětmi bude mít potíže s příjmy, že 370 000 lidí bude mít své bydliště nahlášené na obecním úřadě a že jeden milión občanů bude čelit exekucím, že se v době ekonomické stagnace stát zaváže vrátit majetek církvím v celkové hodnotě cca 130 miliard i přes odpor 80% obyvatelstva, že se úřednicko-byrokratická mafie rozroste pětinásobně a že právo se pro občana stane zcela nesrozumitelným a nevymahatelným, možná by sametovo-komunistická revoluce ani nebyla.

Minimální hodinová mzda uzákoněná EU

Takhle si v minimální mzdě, která se týká cca 100-120 tisíc lidí, tedy jejich životní úrovně, stojí naše země po 25 letech proklamované svobody, demokracie a volného trhu, který západním ekonomikám usnadnil kořistnický vpád a okupaci bez jediného výstřelu. Podotýkám, že ceny zboží jsou v těchto zemích na srovnatelné úrovni, ale s výší platů to je již poněkud horší. Pokud někdo poukazuje na to, že jsou na vině zaměstnavatelé, tak se stačí podívat na statistiky insolvencí a krachujících českých společností, zbouraných cukrovarů, textilek, zavřených závodů na čepelky, sirky atd. a pochopíte, že banky, řetězce a další nadnárodní společnosti bohatnou a naše výrobní závody a živnostníci, co ještě zbyli, buď přešlapují na místě, nebo chřadnou.

To podstatné, na co nikdo nechce znát odpověď, je fakt, že drtivá většina bohatších zemí (měřeno např. výškou výdělku) je zadlužena jednou, ale i dvakrát větším dluhem než ČR, a to je jádro pudla. Uvedu jen pár informací, proč kořistnickým zemím dluhy tolik nevadí.

  • ČR není exportní zemí, jak nám do nekonečna politici předhazují, neboť vlastníkem dominantní výroby vývozu např. automobilového průmyslu jsou Němci. Proklamovaná „podpora“ vývozu Českou centrální bankou tedy směřuje převážně do Německa. Negativní dopad na devalvaci naší měny naopak zůstává v Česku. Je to podvod, za který by měli jít představitelé ČNB do basy, neboť otevřeně podporují ekonomické zájmy cizích zemí.
  • Devadesát osm procent bankovní mašinérie je vlastněno zahraničním kapitálem, který zcela kontroluje finanční průmysl a diktuje pravidla tak, aby dojení za pomoci úroků a stovek nesmyslných poplatků přineslo prosperitu zahraničním majitelům, a ne ČR.
  • Veřejný dluh ČR si roste vesele dál a dosahuje 1,85 biliónu Kč. I když se vláda snaží tuto nepříjemnou realitu ledasjak zamaskovat, vydává dál dluhopisy, které skupují převážně zahraniční banky a na úrocích z dluhopisů vydělávají ročně cca 20 miliard, které opět směřují do jiných zemí, jen ne do té naší. Každý občan již v podstatě dluží 176 tisíc. Co se týká domácností, není to o mnoho lepší, zde se jedná o 1,3 biliónu Kč, a přesto vám lichváři, převážně se sídlem v daňových rájích, neustále ve všech médiích nabízí další a další půjčky. Bankovní zahraniční kapitál drží ČR v ekonomických kleštích třemi bilióny dluhu.
  • Obchodní řetězce vlastněné opět zahraničním kapitálem hrnou do naší země přednostně produkty svých zemí a diktují českým dodavatelům jak ceny, tak pofiderní kvalitu, čímž likvidují klasické české výrobce i obchodníky, a v neposlední řadě i zdraví naivních Čechů.
  • Za posledních 15 let z naší země odteklo téměř dva bilióny korun na dividendách, a to ponejvíce z bank, které krmí své zahraniční matky, neboť ve své domovině si nedovolí v takové míře dojit svoji klientelu. Dividendy z Česka jsou v poměru k HDP třetí největší v Evropě. Dá se tedy říci, že pro vyspělé ekonomiky je ČR největším dojícím vemenem.

Dluhy ekonomicky bohatších zemí zřejmě platí celý východní blok kolonizovaný západem, včetně nás, Čechů, kteří jsme se dobrovolně stali poslušnou námezdní silou pod taktovkou zaprodaných a bohužel i hloupých papalášů stojících v čele našeho státu.

A tak se závěrem naskýtá otázka: Komupak opět naši zákonodárci lezou do zadnice? Do té levé to není zrovna „in“, tak holt to musí jít do té pravé. Že to přinese Čechům ponížení, ekonomickou závislost, bezdomovectví, bídu a možná i válku, to je poslancům přece jedno, oni mají za své služby těm, co shora rozhodují, svůj nadstandardní příjem jistý, a o to jim přece šlo.

Vlastenectví se opět nekoná.

Petr Havlíček

Autor: Petr Havlíček | úterý 16.6.2015 10:30 | karma článku: 35.70 | přečteno: 2034x

Další články blogera

Petr Havlíček

Víte, proč vám zdražili máslo?

Nevšiml jsem si, že by máslo v obchodech chybělo. Ani na něj nikdo nestojí fronty, přesto nám kdosi tvrdí, že ho je nedostatek, a proto se musí zdražit. Přitom výkupní ceny mléka jsou stále žalostné.

12.10.2017 v 7:10 | Karma článku: 14.00 | Přečteno: 496 | Diskuse

Petr Havlíček

Oznámení oligarchy Bureše

Po dlouhém přemlouvání (na mě závislých), mých věrných aňáků -agroťáků, oznamuji lidu českému a moravskému, že ač nerad, vzdávám se všech politických i nepolitických funkcí a to na dobu pěti let,

29.8.2017 v 12:30 | Karma článku: 31.77 | Přečteno: 1558 | Diskuse

Petr Havlíček

Univerzální superpolitik

Pokud připustíme, že všechny kauzy, které se na politické špičky trvale valí, jsou založené na reálných základech, musíme s hrůzou konstatovat, že nám vládnou potencionální budoucí kriminálníci.

17.5.2017 v 6:59 | Karma článku: 19.03 | Přečteno: 807 | Diskuse

Petr Havlíček

Další krok EU k vlastní sebedestrukci

Klamání občanů EU. Tak se dá definovat prosazení směrnice Evropské komise o zbraních, která v podstatě požaduje odzbrojení občanů Evropy.

27.3.2017 v 11:35 | Karma článku: 35.95 | Přečteno: 1406 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Marek Valiček

Radost jen tak. Třeba na gumě.

"...tak jsem koupila takovej ten balonek na gumě, pastelky a rumový pralinky, zabalila, odnesla na poštu a snad to vyjde."

19.10.2017 v 13:01 | Karma článku: 21.12 | Přečteno: 438 | Diskuse

Jana Slaninová

Domácí recepis proti bolesti hlavy

Jsou dny, kdy vás bolí hlava. Přes den se na lidi vrhají informace jako hladové lišky na králíčky. A v důsledku se hlava brání bolestí a nebo pnutím. A co ji prostě vypnout? Alespoň na chvíli.

19.10.2017 v 12:01 | Karma článku: 8.68 | Přečteno: 176 | Diskuse

Bedřich Marjanko

Malé předvolební zamyšlení

Naše vlast opět žije volbami. Politici se navzájem osočují, podávají žaloby, a hlavně slibují vše možné i mnohdy nemožné. I zdejší blogy se většinou zabívají tímto tématem, což pochopitelné. Dovolím si k tomu i já napsat pár řádků

19.10.2017 v 11:01 | Karma článku: 18.16 | Přečteno: 391 | Diskuse

Vladimír Aim

Zase osudová kampaň - a zas mám pocit, že jsem za blbce

Česká volební kampaň je svérázně nudná; opakují se patetické výkřiky o „osudovosti“ (jako vždy), znovu kandidují strany a osoby nehodící se ani na ponocné a opět slyšíme jen o něco o zemských škůdcích a nesvéprávné konkurenci.

19.10.2017 v 10:19 | Karma článku: 14.13 | Přečteno: 306 | Diskuse

Libuse Palkova

Jak napsat úspěšný blog

Tajemství úspěšnosti blogera tkví ve správném výběru vhodné fotografie. Přiznám se, že na to jsem nepřišla sama, poradila mi to jedna zdejší blogerka. A já blázen myslela, že tu jde především o psaní, asi jsem se mýlila.

19.10.2017 v 9:14 | Karma článku: 10.03 | Přečteno: 342 | Diskuse
Počet článků 157 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 4646

Petr Havlíček
Podnikatel v oblasti designu, projekce a realizace vybavení interiérů.
Od roku 2002 zastává post starosty v obci Vítějeves
Zakladatel a šéfredaktor internetového serveru Pozitivní svět
Publicista a bloger
Zakladatel a předseda správní rady Nadačního fondu Pozitivní svět, který byl založen na podporu společenského života


TOPlistNajdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.