Čtvrtek 5. října 2023, svátek má Eliška
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Čtvrtek 5. října 2023 Eliška
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Systém se nezmění, jen ksychty a čísla účtu našich parazitických mocipánů.

1 0
možnosti

Proto nám životní úroveň tak nepopiratelně stoupla, bez zahraničních investic by nebyla zaměstnanost a prosperita. Až to vezmou opět do ruky národovci a bolševici, budeme technologicky opět zaostávat a bude tu nezaměstnanost a bída.

1 1
možnosti

Ano, zahraniční investice k nám mají často charakter "vývozu kapitálu do kolonií", avšak ti investoři se chovali a chovají zcela přirozeně. Za to, že jste se stali vůči Západu kolonií, můžeme poděkovat jen a jen komunistům a jejich čtyřicetiletému "vládnutí" (kdy učinili naši měnu nesměnitelnou, zničili lehký průmysl s jeho výrobky s vysokou přidanou hodnotou a nahradili ho neefektivními molochy těžkého průmyslu, železárnami, kde se zpracovávala prakticky hlína se 4 procenty rudy ze Sovětského svazu atd.).

Jak tady psal velmi trefně Vladimír Hrubý: "Bez zahraničních investic by tady ty zisky byly vytvořeny? Takže oč přicházíme? Bez zahraničních investic - byly by tady daně z příjmu korporací, z příjmu zaměstnanců? Bez zahraničních investic - byly by tady dodavatelé těchto podniků?"

I když od nás plyne zahraničním investorům zisk, naše ekonomická situace se zlepšila. Přesně tak, jako tomu bylo v koloniích. A stejně jako v post-koloniích jsem tady měli a máme i zkorumpované vlády, kdy zejména ta současná směřuje k autokratickému vládnutí.

My jsme nevstupovali do EU jako rovnocenní partneři. Formálně tedy ano, ale byli jsme rovnocenní asi jako člověk, který bere 10 tisíc měsíčně vůči tomu, který bere řekněme 80 tisíc měsíčně.

1 0
možnosti
Foto

I62v30a59n 77M10a45r34e64k

14. 5. 2019 11:27

Souhlas a karma p.Havlíčku. R^[>-]

4 3
možnosti

Tedy, to je hrozný blábol ! Rv

Toť můj názor, polemizovat v tomto případu je pro mne ztráta času.:-)

13 5
možnosti

J24i28r56i 21B49o83r

14. 5. 2019 10:36

Já si myslím,že jsou to blbosti a kampáň před volbami. Jak říká náš pan premiér.

2 5
možnosti

Ještě jednu poznámku: platy se sice mohou srovnávat i kurzem (jak to udělal pan Gola v dnešním článku ve Financích.cz, ze kterého jste tabulku opráskl), ale toto srovnání nevypovídá nic o skutečné hodnotě mzdy v dané zemi.

Reálný přepočet je jen podle spotřebního koše.

8 0
možnosti

Ani, když někdo někam investuje miliardy, tak doufá, že se mu to vrátí a něco vydělá. Poděkujte rodné KSČ. Nebýt jí tak si myslím že Škoda by byla světový lídr. To samé Jawa, Tatra Prazdroj atd. A naopak peníze by tekly k námRv

6 5
možnosti
Foto

I87v77a33n 92M15a66r69e85k

14. 5. 2019 11:31

No, zrovna s tou "Tatrou" bych p.Svobodo být vámi zde neoperoval. Stačí si vzpomenout kam ji vedl porevoluční cizokrajný management. RvRvRv

3 0
možnosti

:-).....I přes námitky Vašich oponentů, výborně napsáno ! R^R^R^!!

5 3
možnosti

Nemyslícím, stačí přečíst kdejaký blábol a mají Vánoce.8-o

8 8
možnosti

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS